0 256 313 37 01 oymakinsaat@gmail.com
0 532 515 90 49

Kurumsal

HAKKIMIZDA

OYMAK İNŞAAT TAR. TURZ. HAYV. AKARY. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Oymak İnşaat 1974 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğu yıldan bugüne Aydın bölgesinin birçok yerinde inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Oymak İnşaat’ın kurucu MESUT OYMAK İnşaat sektöründe ; birçok gayrimenkul yatırım ve taahhüt işlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde ( Nazilli, Aydın Didim, Kuşadası ) her bütçeye uygun işyeri ve konut üretiminde bulunmuştur.
Oymak inşaat bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir.Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.
Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu, iş güvenliği ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince OYMAK İNŞAAT, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir. 

PRENSİPLERİMİZ

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.
 
Oymak İnşaat olarak verdiğimiz bu kolaylıklar, olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli hedefi her bütçeye uygun konutlar üretmek ve  “her aşamada mutlu ev sahipleri” yaratmaktır!
 
  • Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve taşeronlarımıza karşı açık ve dürüst davranmak,
  • Çağdaş tekniğe uygun, mühendislik bilgisi ve emeği ile projeleri gerçekleştirmek,

MİSYONUMUZ

OYMAK İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarında her zaman mühendislik bilgisini öne çıkararak her bütçeye uygun kaliteli konutlar üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi ve verdiği mühendislik hizmetlerinde müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir. Şirketimiz, yetenekli profesyonel kişiler ve ikinci kuşak aile fertleriyle daha da kurumsallaşarak yoluna devam edecek, proje portföyünü genişletip sektördeki yerini her zaman koruyacaktır.

MİSYONUMUZ

 OYMAK İnşaat olarak bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak ve her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize katkıda bulunmak;

   Projelere imza atarak Türk mühendisliğine ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.