Hakkımızda   OYMAK İNŞAAT TAR. TURZ. HAYV. AKARY. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

    Oymak İnşaat 1974 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğu yıldan bugüne Aydın bölgesinin  birçok yerinde inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Oymak İnşaat’ın kurucu MESUT OYMAK  İnşaat sektöründe ; birçok  gayrimenkul yatırım ve taahhüt işlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu  çoğunlukla yap-sat  yöntemi ile nezih   semtlerde ( Nazilli, Aydın Didim, Kuşadası ) her bütçeye uygun işyeri ve konut üretiminde  bulunmuştur.
               Oymak inşaat  bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir.Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde  odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.
              Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki  çalışma koşullarının zorluğu, iş güvenliği  ve can güvenliği  riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince OYMAK İNŞAAT, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.